Partnerzy

Firma INVESTPROFEO Projekty i Nadzory Budowlane współpracuje z największymi w kraju biurami projektowymi oraz producentami materiałów budowlanych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment najwyższej klasy opracowań gotowych projektów budowlanych począwszy od niewielkich budynków gospodarczych i garaży, poprzez domy jednorodzinne o zróżnicowanej powierzchni zabudowy, a skończywszy na budynkach usługowych.

Oferujemy Państwu również dobór optymalnych rozwiązań materiałowych w korzystnych cenach. Stosujemy wyłącznie materiały dopuszczone do obrotu na rynku polskim. Podczas analizy możliwości zastosowania poszczególnych rozwiązań technologicznych kierujemy się stosunkiem cyfr określających najwyższą jakość za przystępną cenę.

W trakcie naszego istnienia na rynku budowlanym nawiązaliśmy współpracę z producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych na rynek polski, stąd służymy nie tylko doborem rozwiązań technicznych, ale również oferujemy możliwość zaopatrzenia Państwa w wybrany produkt.


Partnerzy